کافه وی (Way Cafe) اولین کافه سیار در تهران هست که با یک ایده ناب تونسته ظرف مدت کوتاهی کلی معروف بشه. دلیل معروفیت “وی کافه” یا کافه راه چند چیزه. اول اینکه همه دوست دارن از یک کافه سیار چیزی بگیرن و اگه خوشمزه باشه پس چه بسا هر روز. چقدر خوبه که آدم در یک خیابون در حال قدم زدن باشه و یهویی با یک ون آبی دوست داشتنی با آدم های خوب روبرو بشه و در کنارشون بتونه یک چای یا قهوه خوشمزه بخوره و حتی اگه گرسنه باشه طعم یک ساندویچ خونگی رو تجربه کنه. این همون ایده فوق العاده ای هست که چند وقتی هست در تهران عملی شده و الان دیگه همه کافه گرد ها می تونن ازش لذت ببرن.

ذکرا و فرزاد زوج جوانی هستن که “کافه راه” رو شروع کردن. “وی کافه” یا کافه راه از یک فلکس واگن قدیمی درست شده و کلی عشق. هر روز برای فردای اون روز برنامه ریزی می کنن و از طریق تلگرام یا اینستاگرام وی کافه به دوست دارانشون می گن که فردا کجا هستن. هر روز منوی جدیدی دارن و شب قبلش آماده می شه. منوی غذاشون ساندویچ هست و همیشه قهوه دارن. شربت های خوشمزه ای هم هر روز سرو می کنن.

قیمت همه چیز در وی کافه بین 5 تا 8 هزار تومان هست تا اینکه همه بتونن روزشونو با وی کافه شروع کنن و ادامه بدن. وی کافه خونوادگی اداره می شه و سعی دارن که بهترین کیفیت و خوشمزه ترین چیزها رو آماده کنن تا کافه رو ها لذت ببرن.

 پیشنهاد میکنم اینستاگرامشون رو دنبال کنید.
 way.cafe